Sunt foarte nedumerita.nu stiu ce se intampla cu mine? nu ma pot indragosti.am fost indragostita si ne-am despartit si de atunci am mai umblat cu baieti dar nimeni nu poate sa ma faca sa ma simt ca atunci cand eram cu el.sa simt ca imi sare inima din piept cand il vad sau cand ne sarutam sa simt ca zbor...de ce? si va rog sa spuneti o parere dar sincer fara bataie de joc.va rog multumesc!

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! esti asa din cauza ca inca ti-a ramas inima la el(spune-i sa ti-o dea inapoi happy happy si de accea pe orice baiat il compari cu el si realizezi ca tot de el iti place si astfel nimeni nu te mai poate face sa te simti cum te-a facut el. Daca ai putea sa reiei relatia cu el atunci poate ai intelege mai bine ce este cu tine. happy

| dulcykaLy a răspuns:

Pentru ca inca nu ai gasit pers pentru care sa simti lucrurile astea.

| l0kel0ke a răspuns:

L-ai iubit prea mult pe acel prieten si ai ramas cu gandul de la el si de atunci nu il mai poti uita eu te sfatuiesc sa te gandesti la ceva frumos la ce iti place tie si combinate cu alt baiat ca sa poti uita de cel avutwinking sau combinate din nou cu prietenul cu care te-ai despartit. SUCCES! Funda?
P.S. Sa imi spui cum a merswinking?