| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte nervoasa deoarece vreau sa merg la o sala de fitess si nu am cu cine.Nici o prietena sau prieten nu vrea sa vina. As vrea sa stiu daca totusi pot sa duc pe cineva cu mine dar care doar sa imi tina companie sa am pe cineva cunoscut cu mine.totusi la sala predominanti sunt baietii... nu m.as simtii bine. Spuneti. mi va rog daca se poate

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Nu, nu se poate. Cel putin la sala de forta la care-am fost eu nu ma lasa sa iau oameni de copmanie.