| Andreea_6692 a întrebat:

Sunt foarte stresata din cauza mediilor la anul am examen ma gandesc doar la asta cum as putea sa fac sa numai fiu asa stresata?

Răspuns Câştigător
| DiiAnnA14 a răspuns:

Si eu sunt la fel si eu am la anul examen dar decat sa fiu stresata mai bine ma apuc de invatat cum ar trebui sa faci su u:*.si la fel sunt tot din cauza medilor.Si nu mai fi asa de stresata...cu cat esti mai putin stresata cu atat ai mintea mai limpede si poti gadi mai bine si apucate de invatat din vara asta...decat sa stai afara, in oras, la pc sau ce mai faci u mai bine faci o ora de matematica una de romana ca nu iti ia mult.sper ca ti-am fost de ajutor:*. cred ca mai mult te-am zapacitrolling on the floor. succes la anul la examen>big grin

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la teza fumeaza si tu putina narghilee asa o sa te mai calmezi eu mi-am cumparat una si parca e marijuana cand iti ameteste capul.