| Gospodina a întrebat:

Sunt foarte suparata! Va rog sa cititi tot! Mi-am pierdut cea mai buna prietena si nu stiu deloc de ce! Pot sa cred ca e invidioasa pe mine si am sa va zic de ce: Eram cu ea prin pauza si umblam de colo colo ca amicele si dintr-o data spune:
- Auzi Alina,pot sa iti spun ceva dar sa nu te superi?
Eu am zis ca nu ma voi supara si ea mi-a trantit insulta:
-Tu iti lasi parul desprins si semeni cu o c***a la fel ca toate celelalte fete (ea care isi prinde parul mereu) dupa m-a luat de par m-a tras cu capul in jos si a plecat. La asta chiar nu ma asteptam de la cea mai buna prietena chiar nu pot sa cred! Acum sunt trista nu am dormit nici azi noapte din cauza gandului ca imi pierd cea mai buna prietena. Si sa va spun ceva! Nu sunt ****** cum a spus ea,eu imi las parul desprins ca asa e stilul meu,si vai doar pentru ca am eu parul stralucitor si drept nu inseamna ca sunt... stiti vo ce,adica asa il am eu nu il fac cu placa! Eu nu injur stau numai in banca in pauze doar cand vine ea la mine ies cu ea pe afara si bla bla bla. M-am mirat cand mi-a spus asta, chiar nu pot intelege ce a fost reactia asta!
Intrebare: De ce mi-a spus asta? De ce m-a luat de par? Cu ce am gresit?

P.S Daca zice ca fetele sunt *** cu parul desprins asta inseamna ca 99% din scoala sunt...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ii o proasta rau laughing ii o invidioasa si jumatate si trebuie s-o lasi dracului in pacelaughing pfai, sa-mi faca mie asa cineva ca ar ramane fara par...Eu cred ca astea sunt copilarii si iti sugerez s-o lasi in pace si sa-ti cauti alta prietena la care sa simti ca e alaturi de tine si asa mai departe. E o invidioasa si prin modul asta ti-a aratat...

| Carmen100 a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna se va intoarce si isi va cere iertare. E invidioasa pe tine ca ai parul frumos. Ii va trece

| Toutui a răspuns:

Pff happy grea situatie. poate ii ie ciuda laughing ea cum are parul? tot drept?

| Gospodina explică (pentru Toutui):

Nu ea il are ondulat si nu prea pare ca se piaptana nu vreau sa o insult dar parcaa nu atinge parul cu peria deloc si are si punctr albe...

| Toutui a răspuns:

Ii e ciuda 100% tongue Poate crede ca esti mai populara ca ea.

| Gospodina explică (pentru Toutui):

Adevarat,sunt populara in scoala...

| Toutui a răspuns (pentru Gospodina):

Păi asta era problema tongue

| DidosMari a răspuns:

Pai...Pur si simplu nu o baga in seama.Am avut si eu divergente cu niste "prietene" si chiar e naspa, dar nu trebuie sa le bagi in sema.Sigur ii este ciuda pe tine pentru ca tu ai parul drept, frumos etc. si vrea doar ca tu sa te simti rau. Si faza cu "esti o c'''''''a ca toate celelalte pentru ca ai parul desprins" este super funny.NU o baga in seama ce a spus ea este o mare prostie laughing)