| keyti a întrebat:

Sunt impreuna (1 an de zile)cu iubitul meu.Imi place asa (putin de el). Dar ma gindesc mereu la fostul prieten, cum as putea sa-l uit? Fostul prieten e intr-o clasa cu mine. Funda+ vot.

Răspuns Câştigător
| VIRU a răspuns:

Buna happy Daca u zici ca esti de 1 an de zile cu iubitul tau si ti doar asa "putin la el" inseamna ca nu e prea bine...Parerea mea e ca trebuie sa te gandesti m mult la actualul si sa faci mai multe lucruri impreuna cu el care te-ar face sa il iubesti cu adevarat si iti garantezi ca o sa-ti iei gandu de la fostul.tongue

2 răspunsuri:
| Ciprian_5075 a răspuns:

laughing Nu te mai intreb cati ani. Cum poti sa stai 1 an de zile cu el fara sa il placi?

| Mao a răspuns:

Eşti aiurea, fără discuţii. Ai să rămâi cu buza umflată, te asigur.
Ţi se va întâmpla şi ţie, ce îi faci tu acum actualului tău "prieten". Eu nici nu aş avea curaj să îl privesc în faţă.