| Anonim2961 a întrebat:

Sunt împreună cu un băiat,de o săptămână-doua cam asa și nu este prea este gelos, adică, cică are încredere în mine si alte chestii *țin sa menționez ca am mai fost împreună și anul trecut*. Când e vorba sa ne vedem, ma face sa-l aștept 2-3 ore,ca după sa-mi spună ca nu mai poate veni pentru ca ba atunci s-a trezit,ba nu se simte în stare sa vina,mai pe scurt, ne vedem destul de rar, la mesaje răspunde greu. Simt,simt asa ca nu ma iubește și este indiferent,afecțiune la fel,nu prea primesc de la el,ne vedem rar,la mesaje răspunde când răspunde, afecțiune nu prea primesc de la el și culmea ca tot el este cel care a tras din nou sa fim împreună și el se comporta asa, poate cineva sa-mi dea niște sfaturi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce? Sa-l astepti 2-3 ore?
Mai fetita, asta isi bate joc de tine la modul cel mai urat, iar afirmatia aia ca nu-i gelos ti-os pune fiindca in realitate nu da nici o caepa degenara pe tine, chiar isi bate joc si-i socant, ca tu nu te prinzi de ce-ti face!
Nici un barbat de pe lumea asta nu trebuie asteptat mai mult de 5-10 minute.

| Nykolee29 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mhm..mulțumesc de sfat

| Nirvanaaa a răspuns:

Numai asta cu așteptatul după el 2-3 ore ca apoi sa zica ca nu vine e un motiv bun sa îl lași laughing.
Caută și tu unul in care intre voi sa fie respect reciproc și gata. Ai liniste sufleteasca și tu.