| cristianorudi7 a întrebat:

Sunt in anul I la medicina la buget si dupa primul semestru am ramas cu RR la info pe care o sa il dau in toamna. Asta inseamna ca din anul 2 trec la taxa? Am auzit multe pareri legate de subiectul asta si nu prea stiu care e adevarul, sunt in dilema mare si nu inteleg cum sta treaba cu taxa asta. Multumesc

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Citeste contractul de studii ce l-ai semnat la inmatriculare. Doar asa te poti lamuri 100 %, pentru ca fiecare universitate/facultate are politicile ei.