| lolul9922 a întrebat:

Sunt in clasa a 6 -a si imi place de o fata dar problema e ca deja o place alt coleg si eu o iubesc la nebuine nu stiu ce sa fac ca sa o atrag spre mine nu spre el nu i-am spus inca ca o iubesc

Răspuns Câştigător
| Căpșuuu a răspuns:

Daca esti prieten bun cu celalat pretendent rogal sa-ti dea tie okzia de a o impresiona daca el nu o place prea mult sau poti sai spui fetei sentimentele tael fara rusine ori gaseste ceva care stii ca ii place ei si incearca sa o impresionezi ...sunt fata si stiuwinking

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

In clasa a 6-a, toate fetele vor sa stie ca multi baieti sunt innebuniti dupa ele. E o chestie normala, e varsta la care ea prinde incredere.
Sfatul meu este sa o faci sa te placa ea.La varsta asta, ele prefera simtul umorului in locul altor calitati mult apreciate mai tarziu.
Daca vrei, fa un prim pas. Daca te refuza, nu dispera! Fetele se razgandesc usor...winking
Succes!

| Razvan a răspuns:

Pur si simplu, te infiltrezi in grupul ei de prieteni, esti amabil cu ea, o surprinzi, afli ce ii place, o cunosti mai bine si pac-pac te bagi cu eahappy

| lolul9922 explică:

Multumesc pentru raspunsuri a castigat fundita dya4you mai dai m-ati raspunsuri big grin