| mihaelaroxy a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si as vrea sa dau la stiinte sociale. ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Buna! te sfatuiesc sa mergi pe stiinte.Este un profil bun.Acolo voi merge si euwinking
funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi daca te descurci bine la romana, istorie,geografie, franceza,engleza pentru ca la acestea vei da teze mai exact la rom,istorie sau geografie, franceza sau engleza si la logica in a 9, in a 10 la psihologie, a 11 la economie si a 12 la filosofie.

| andreea13_5992 a răspuns:

Si eu sunt in clasa 10-a la stiinte sociale, e un profil super lejer, nu ai foarte mult de invatat si te poti alege cu o lista de meserii suficiente de pe urma lui. E superwinking. plus ca din clasa 11-ea nu se face biologie, chimie, matematica doar o ora, si scapi de multe ore (religie, muzica, desen, sport.) si ai 6 optionale la alegerebig grin sincer, merita, nu regret nimic!