| Scumpika_4892 a întrebat:

Sunt in clasa a 8, anul acesta in iulie implinesc 14 ani, am 1 m 54 inaltime.si in jur de 42 de kg...sincer.Sunt grasa? Si daca da ce ar trebui sa fac sa slabesc putin.happytongue funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Fdstra a răspuns:

Greutatea normala trebuie sa fie cu 10 mai putin decat cm.De exemplu, tu ai fi ok cu 44 kg,prin urmare nu esti grasa deloc,esti foarte bine thumbs up nu are nici un rost sa te gandesti la slabire, nu vrei sa arati nici prea slaba, nu?winking

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Stai linistita, esti ok.

| pwp a răspuns:

Nuuu...esti perfecta!
nu trebuie sa dai jos nici macar un kilogram

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu esti grasa!

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

GrasA?surprise glumesti?laughing

| Diiana232997 a răspuns:

Eu cred ca nu.Dar totusi as fi mai sigura daca as vedea o poza cu tine[poti sa pui una de la gat pana la picioare, nu trebuie neaparat cu fata:d].

| Scumpika_4892 explică:

Ms mult la toti cei acre mi-ati rasp.m-ati ajutat:*