| DANGEROUS a întrebat:

Sunt in clasa a 8 si vreau sa stiu in ce locuri putem merge in excursie mentionez ca am fost la bv si sibiu :X ceva mai special :X funda

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

La sighisoara sau la buc, sau la tg jiu... funda?

| ewe a răspuns:

Pai puteti merge in orasele din N tarii...Suceava Botosani.Iasi.bine puteti mai merge si prin partea de V:Arad Timisoara Oradea.sau cel mai fain ar fi in afara tarii :de ex in BUlgaria. e un parc de distractii acolo ...si nu cred ca ar costa prea mult.:-s app funda?