| pamPammmPam a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a si am niste prieteni care termina a 8-a si isi fac promotii. Ce le pot scrie? [Daca sa poate un text mai frumos nu doar bafta si succes.]. Multumesc; x

1 răspuns:
| LexUTz a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le scrii tu un text in care sa le transmiti prin propriile cuvinte ce simti tu pentru ei si ce le doresti in viitor!
Tu nu te-ai saturat sa primesti de ex de Craciun, Anul Nou, Paste...acelasi mesaj luat de pe net " fie ca lumina..."
Daca tu le scrii lor ce simti cu adevarat o sa aprecieze mult mai mult decat orice alt mesaj luat de pe net! Fa asa si o sa vezi big grin