| Pauuula a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a si am o intrebare. Ce se face la balul bobocilor? am inteles ca sunt nuste probe, sunt obligata sa particip? adica pot sa stau doar sa ma uit la concurenti?

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

Buna.
Balul Bobocilor, presupune formarea unor cupluri (fata, baiat) care sa treaca de niste probe, si la sfarsit, cel mai bun cuplu este premiat cu titlul de Miss si Mister, tu poti asista ca invitata la bal, asta presupune sa cumperi invitatie, sau sa participi impreuna cu un baiat la probe.
Pa-pa.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu este neaparat. Daca tu vrei sa participi, te inscrii. Daca nu doar vii la bal si te uiti la ei.

| Ana a răspuns:

Nu esti obligata sa participi, poti sa fi doar spectator

| Brunette_2688 a răspuns:

La probe participa doar cine s-a inscris la Miss liceul tau! Nu esti obligat sa participi.happy