| SakuraBeauty a întrebat:

Sunt in clasa a 9a iar azi am plecat de la ultimele 2 ore fiindca imi era frica ca o sa ma asculte la chimie chiar daca am fost invatat. am plecat cu o colega si mama ei a sunat-o pe diriga si i-a zis ca am plecat si sa ne invoiasca. nea invoit dar ma simt foarte prost ce sa fac pls astept rasp...

Răspuns Câştigător
| Mihaela_2782 a răspuns:

De ce sa te simti prost? Este mama prietenei tale nu o necunoscuta. Stai linistita. Mama ei a facut un lucru foarte frumos ca te-a invoit si pe tine si nu numai pe fiica ei. Te poti revansa cand ai ocazia, si nu uita sa-i multumestiwinking

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Poti data viitoare sa o rogi pe mama ta sa va motiveze absentelelaughing)...mai bine ii multumesti ei si mamei ei si totul o sa fie ok

| Eu4EverX a răspuns:

laughing bucura-te macar ca nu ai absenta, si fi sigura ca nu o sa fie ultima data cand o sa chiulesti

| Zuuu a răspuns:

Ai putea sa ii multumesti si de ex sa ii dai o ciocolata sau un pachet de cafea sau ceva de genu'.