| melaniadenisa a întrebat:

Sunt in clasa a X a si as vrea sa ma transfer la alt profil dar tot in liceul la care sunt acum. ce trebuie sa fac, unde sa ma duc? trebuie sa platesc ceva ca sa ma transfere? aaaaaaa si daca e vorba de medie am media mare

Răspuns Câştigător
| steta23oliver a răspuns:

Salut! Incearca sa vb asta cu Secretarul si am facut lucrul asta si m-am cait dupa ce m-am transf din liceu la alt liceu, pe o alta meserie. Poti insa sa faci asta dar trebuie atunci cand esti intre semestre, cand ai vacanta, sau dupa un sfarsit de an, dar trebuie sa recuperezi ceva cunostinte din materia de baza a scolii in care vei merge, eu am facut asta in primul an dupa primul semestru si a mers, dar am picat la o mserie de tehnician mecanic si mie nu mi-a placut asta, am vrut la profil de Electrician de intretinere si reparatii electrice, dar acolo locuri nu mai erau disponibile, am vb cu Secretarul si mi-a spus sa astept inca un semestru sa vada daca au corigenti sau chiulangii care trebuiau sa nu-i mai primeasca dar degeaba. Incearca! Mult Noroc!

1 răspuns:
| Laura1102 a răspuns:

Asta trebuie sa vorbesti cu directorul scoli