| Fireheart1996 a întrebat:

Sunt indragostita pana peste cap de un baiat pe care l-am intalnit in tabara. Suntem din acelasi oras dar la scoli diferite. Acolo el flirta cu mine dar si cu celelalte fete in aceeasi masura. Stiu ca el nu ma place cum nu le placea nici pe celelalte pentru ca l-am auzit vorbind cu alt baiat despre asta. Deci el facea flirt doar pentru distractie. Eu cum sa il cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nicicumstraight face
Tipul e inteligent.Se joaca, vede ca prinde jocul si se plictiseste. E un fel de John Tucker romanesc.Crezi ca el e constient de efectul pe care il are asupra fetelor?oh go onTe rog
Nu te indragosti de un tip care nu poate sta intr-o fata.Tot tu vei suferi la final. Diversitatea e al doilea nume al luiwinking

2 răspunsuri:
| AnotherSimplePerson a răspuns:

Nu prea merita asta...
dar daca vrei poti sa'l cumintestismugai id lui? daca da. vb cu el...razi...jucati pool pe poruncismug
fatzi poze care sa te puna in evidenta...etc...eu asa am reusit

| TeenageGirl a răspuns:

OFF! deci m-am saturat de intrebari d egenu asta... uite daca nu te place alegeti altu are balta peste si doar nu esti indragostita de el este asa o dragoste de copii.nici nu-l cunosti bine daca stai o spatamana cu un baiat crezi ca`l cunosti nu si dcat sa-ti vb urat si sa-ti franga inima mai bine nuwinking