| deea4u a întrebat:

Sunt intr-o grava situatie, poimaine ma duc sa-mi pun aparat dentar stie cineva daca doare si cat doare poti sa mananci orice? si doctora mi-a ai spus ceva ca o sa-mi iasa barbia in fatahee hee ma cam ingrijoreaza asta? la voi cum a fost?

2 răspunsuri:
| perro12 a răspuns:

Aici depinde foarte mult ce fel de aparat dentar iti pune, deoarece si ele difera ca si masinile.Eu am avut, de durut nu doare si am putut manca ce am vrut, dar nu l-am putut suporta si am fost sa mi-l de-a jos.Acum ma duc sa-mi faca alt model sper sa nu ma jeneze.

HF

| deea4u explică:

Mentionez ca este fix!