| Biancabiibiii a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema! Exista 2 barbati care ma plac, si ei ma atrag fiecare in felul lor, doar ca unul e mai rusinos,cu simtul umorului, mereu ma face sa rad, are o companie placuta, dar e mai nesigur pe el, ne cunoastem si de putin timp, stiu ca ma place, mi-a aratat prin anumite gesturi, dar cred ca nu a mai avut nicio relatie cu o fata pana acum, si pe cel de-al doilea il cunosc de 2 ani, dar e mai serios, nu e asa glumet, si am avut o perioada de tatonare, dar nu am inceput o relatie, si acum a inceput sa ma caute, destul de des, si a inceput sa vorbeasca mai deschis cu mine, si pare sa fie ferm pe pozitie! Nu stiu ce sa fac! Pe cine sa aleg? Amandoi ma respecta in felul lor, dar pe primul l-am simtit mai aproape, bine pe cel de-al doilea nu l-am placut la inceput cand l-am cunoscut acum 2 ani si l-am refuzat, dar cu timpul si-a dat seama de persoana mea, si ca a gresit ca s-a grabit, nu mi-a lasat destul spatiu sa ne cunoastem! Am nevoie de parerile voastre! Multumesc

3 răspunsuri:
| Sticket a răspuns:

Daca nu si-a schimbat anturajul acelasi om este.Un om se poate caracteriza dupa oamenii din jurul lui.Alege-l pe primul pentru ca banuiesc ca vrei sa razi, sa te simti bine langa cineva, chiar daca e mai nesigur daca vei fi deschis cu el va deveni mai sigur pe el.

| LaurentiuPG a răspuns:

Daca vrei "senzatii tari"mergi cu al doilea daca vrei o persoana care sa fie atenta cu tine si care sa ii pese de tine primul este alegerea potrivita

| Biancabiibiii explică:

Am uitat sa specific, cel de-al doilea e mai golan asa, adica are un anturaj urat, dar el s-a mai schimbat, s-a mai cumintit, lucreaza in prezent!