| MADALINAAAA a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema...Nu stiu ce facultate vreau sa urmez.La inceput ma gandeam la academia de politie, dar am inteles ca ar fi prea greu, iar eu nu sunt asa buna la sport.Acum ma gandesc la SNSPA. Voi ce facultati/universitati imi recomandati? si ce specializari au? adica ce poti devenii dupa absolvire? Multumesc mult!

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Eu zic sa faci ceea ce iti doresti si anume academia de politie, nu trebuie sa te iei dupa povestile spuse de unul si de altul, pentru ca unuia se poate sa i se para greu ceva ce tie ti se pare simplu, daca iti doresti intr-adevar sa urmezi aceasta facultate atunci nimic nu va fi greu.Bafta si mult succes!