| SimpluSiPlacut a întrebat:

Sunt intr-o stare de criza.am avut pe HARD DISK EXTERN date important, parole cat cuprinde si conturi de la banca.

Am fost cu hard discul la un prieten si am fost la baie.Cum imi pot da seama daca a fost copiat un anumit folder de pe Hard Disk?

va rog ajutorstraight face

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu ai cum, nu cred ca HDD-ul scrie vreun log cu datele transferate.

| covexrobu a răspuns:

Pai atunci cand incep sa iti dispara bani de pe cont, fara ca tu sa ii tranzactionezi, atunci e clar ca ti-a furat conturile si parolele. Pai pune mana si repede schimba toate parolele ca alea pe care ti le-a copiat sa fie de nefolosit.