| Ryxi a întrebat:

Sunt intr-o stare foarte ciudata. Ma simt suparata si neimplinita si nu stiu de ce. Am parinti care ma iubesc, note foarte bune la scoala si cativa prieteni care ma incurajeaza. Nu inteleg de ce ma simt asa ciudat. Daca ma puteti ajuta, as fi foarte recunoscatoare. Va rog sa nu imi dati ca raspuns: "din cauza varstei"! Nu cred ca doar adolescenta e de vina. Va multumesc!

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate a intervenit monotonia in viata ta tocmai pentru ca le ai pe toate.
Incearca sa faci ceva nou neobisnuit, sa mergi in locuri noi, sa iti faci prieteni noi etc

| sofisis a răspuns:

Incearca niste chestii de divertisment : cursuri de dans, de actorie, de muzica, de prim ajutor. Implica-te in campanii de voluntariat etc.

| FaraNume1245 a răspuns:

Din cauza vârstei.

| Alinxdx a răspuns:

Poate din cauzaa faptului ca nu ai un tip langa tine care sa stie sa te aprecieze si sa te iubeasca? scrie mi in privat si vorbim mai multe daca vrei, sper sa ti revii pup!

| Dieneez a răspuns (pentru Alinxdx):

Ce dracu, nu totul se rezuma la gagici si dragoste in puii mei...

| Tet0101 a răspuns:

Cred ca tocmai asta e problema, ca iti merge bine. Poate faptul ca mereu e la fel e plictisitor. Incearca sa faci lucruri noi, sa vorbesti cu alti oameni, fa-ti prieteni. Probabil daca schimbi ceva amănunt o sa fie mai bine. E doar opinia mea, succes.