| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Sunt invidioasa pe cei care au ziua de nastere vara eu o am in ianuarie(iarnaangry)si toti imi iau haine groase as vrea sa fie vara sa-mi ia fustite ccv mai tare pentru vara(eu ador vara)si problema e ca ncici nu stiu unde sa mi-o tin vara mai la un bazin ceva da iarnastraight face? ceva idei? dau fundoklaughing

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Stiu cum e si eu sunt tot in ianuarie[pe 14batting eyelashes]phbbbbtbig grinsi nu am nici o ideebig grin

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Si eu am ziua de nastere in octombrie laughing Dar sunt multumita chiar daca primesc haine de iarnalaughing

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg explică:

Am 14 ani implinesc in ianuarie anul acesta 15big grinsi sunt din6 ianuarie

| ReveuseKaari a răspuns:

Crede-mă că nu ai de ce să fi invidioasă. Eu sunt născută pe 30 iulie şi e oribil. Toată lumea e plecată în perioada asta, nu e deloc super straight face

| Robert5678 a răspuns:

Uite ce zic eu, Tine-o acum, uite acum, dupa ce citesti mesajul asta, incepe deja sa organizezi.Viata e scurta si trebuie sa te bucuri de ea. Fa-ti acum de cap cu prietenii, si iarna o tii cu familia sau eventual ii scoti numa la un suc pe prietenii tai.Sau daca nu merge asa, zile dinainte la toti sa iti aduca cadouri de vara, nu pe iarna, ca asa preferi. Spunemi daca te-am ajutatbig grin

| ProAlecks a răspuns:

Se pare ca eu sunt singurul fericit de pe aici laughing. Sunt nascut pe 11 martie deci pentru mine e perfect laughing. Acum raspunsul: Trebuie sa te bucuri de viata in orice moment. Numai o viata ai.

| BilliOnaire a răspuns:

Eu sunt nascuta tot in ianuarielaughing pe 13, si nu ma ofitic e fain. in poianalove struck. blushing
daca vrei s iti vara ziua ai putea la un gratarlaughingsmug
in oras cu rolele, bicicleta:d. oricum lucrul cel mai important e sa ai prietenii langa tine, nu conteaza locul:d

| alinutza4a a răspuns:

In primul rand ati putea merge la patinoar. este f tare si eu am mers odata cu prietenii si m-am distrat.ai putea merge intr-un club este mai scump...depinde si ce varsta ai. sper ca ti-am fost de folos :X