| ILoveTokioHotel a întrebat:

Sunt, la Brasov, licee si facultati "cu tema" modelling (model, designer, hair stilist, make up artist etc.)

2 răspunsuri:
| xcandyoyo a răspuns:

Eu o sa ma mut la liceu de arte din brasov
si merg la sectia coregrafie(balet)
dar stiu ca acolo are ce vrei uh.

| Arrrrrrrrrrrr a răspuns:

Scoala populara de arta ( e intre livada si strada lunga ) Acolo faci 4- 8 ore pe saptamana, depinde de progamul tau si al profesorului) faci 3 ani ( 4, pentru perfectionare) si e 380, sau un pic mai mult, ma rog nu mai stiu acum ca nu am mai fost de 2 ani ) la sfarsitul celor 3 - 4 ani primesti diploma si te poti angaja oriunde in domeniul acesta.Si mai e liceul de arte.