| octa2021 a întrebat:

Sunt major si m-au cheamat prietenii s-a merg in club, problema este ca eu nu am fost nici o data si nu stiu mai nimic,.Cum ar fi:
Trebuie s-a platesc bilet de intrare?
Este obligatoriu s-a dansez?(nu stiu s-a dansez)
Sunt persoane dubioase in club?
Cu ce trebuie s-a ma imbrac si unde las hainele ca sa, imi mi le fure?
Cate ore se poate sta?

Răspuns Câştigător
| BoDoGFX a răspuns:

Trebuie s-a platesc bilet de intrare? - Depinde de club, sunt cluburi care platesti intrare sunt altele care nu platesti intrare.

Este obligatoriu s-a dansez?(nu stiu s-a dansez) - Nu este obligatoriu sa dansezi, dar poti sa incerci nu ai nimic de pierdut

Sunt persoane dubioase in club? - unele da unele nu. Depinde

Cu ce trebuie s-a ma imbrac si unde las hainele ca sa, imi mi le fure? - Eu personal ma imbrac in camasa abla cu pantaloni negri sau bleomaren sau blugi - iar hainele le poti lasa la garderoba daca nu exista garderoba lasa-le la masa unde stai cu conditia sa fi putin mai precaut.

Cate ore se poate sta? pana dimineata la ultimul client

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te duci sa te distrezi nu la inchisoare sa fii asa panicat. laughing)
Depinde de club, asta intreaba-ti prietenii, nu pe noi
Nu e obligatoriu... Doar nu vine cineva si te ridica de la masa hai danseaza, poate doar prietenii. Dar nu conteaza ca nu stii ca nu te duci acolo la concurs de dans, ia-te si tu dupa miscarile altora.
Depinde, cam in orice club sunt dar cu tine ca baiat n-o sa prea aiba nimic daca esti pe treaba ta acolo si nu cauti scandal.
Te imbraci relativ normal dar nu ca ziua pe strada, depinde si cat de sofisticat e clubul, ia-ti o camasa mai lejera, blugi si niste tenesi/adidasi negri. Hainele le lasi ori la garderoba(daca au) ori pe la vreo masa. Hainele nu se fura, doar ce e prin buzunare eventual.
Cluburile sunt deschide pana pe la 5-6 dimineata de obiei, tu stsai cat vrei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La unele cluburi se plateste mereu, la altele doar la evenimente, la altele deloc. depinde.

nu e obligatoriu(asta e o intrebare cat se poate de tampita) ca nu te da nimeni afara daca nu dansezi. dar cred ca totusi de asta se duc prietenii tai in club. daca tu nu dansezi probabil ai sa stai singurel prin vreun colt

sunt si persoane dubioase, depinde cat de dubios e clubul

teoretic la garderoba daca exista, daca nu la masa cu multa grija sa nu lasi valori prin ele

pana pleci acasa sau pana se inchide clubul