| buci73crema a întrebat:

Sunt minor si vreau sa0mi comand vape de pe eMAG si imi cere daca am peste 18 ani. O sa-mi ceara buletinul sau primesc ceva amenda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu îți cere nimeni buletinul. Curierii nu au dreptul asta, orice ar spune Violetta

| buci73crema explică (pentru suntserios):

Violetta aia cred ca doar vrea sa si o traga cu parlamentu?

| DeeDee817 a răspuns:

Vorbește cu un prieten care are peste 18 ani dacă poți sa îți comande el și ii dai banii dacă ți-e frica, dar in orice caz nu pățești nimic ca nu te verifica nimeni.

| BabashaVlic a răspuns:

Mama frate am dat si eu o camanda de pe eMAG cu niste vape si cand a venit curierul sa imi aduca vape-ul a aflat ca am sub 18 ani m-au bagat intr-o dubita si m-au dus la politie ca cica sunt minor si nu am voie cu vape ai grija!