| laura_2173 a întrebat:

Sunt moarta dupa un tip si nu stiu cum sa. l cuceresc.lui ii place de mine da nu vrea nimic serios... am stat d cateva ori impreuna si el mai vrea asta da nimic important... ce sa fac sa. l cuceresc? sa fie mort dupa mine? rasp urgent, mai ales voi baietilor ca stiti c va inebuneste la fete

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pai eu prefer ca fata sa fie sincera cu mine si sa imi demonstreze sa ma iubeste, sa nu minta si sa nu bage smecherii prin metode false ca nu imi place deloc asa. Eu sunt cu o fata si imi place mult de ea avem multe in comun si nu are fite in cap deloc.

1 răspuns:
| crazyhell4 a răspuns:

Pai, nu cred ca ai putea neaparat sa'l cuceresti, dar ai putea sa'i starnesti interesulhee hee (sfat prietenos, la mine a mers)