| Iasmi99 a întrebat:

Sunt multi care pun intrebari stupide.
De exemplu de ce sunt proasta?
Ce a ajuns TPU?

Răspuns Câştigător
| Evol a răspuns:

Un loc pentru oameni care refuza sa caute pe google raspunsul la majoritatea intrebarilor lor, oameni care habar nu au sa isi faca temele, oameni care pur si simplu stau ca sa faca misto de altii si de intrebarile lor. Nu stiu cum era TPU inainte... dar am impresia ca asa a fost dintotdeauna. Yahoo Answers varianta romaneasca si daca si acolo erau bombe de idiotenie, nu vad de ce nu ar fi si aici.

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

E doar un alt site populat de pupincuristii lui Justin Biberon si Twilight. [scuzati-mi exprimarea, dar asa e].

| Hmmmm a răspuns:

TPU a fost un site de adolescenti, care, in momentul de fata, a ajuns un site pentru copilasi.asa se explica aceasta schimbare brusca.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Un loc unde prostii nu mai stiu ce intrebari sa puna si sunt dependenti dea da funda aiai si un vot amarat pentru nimic daca castigam la loterie sau alceva eram de acord =]]]

| Blackwoman27 a răspuns:

Eu sunt de prea mult timp pe site dar cand nu aveam cont acum un an jumatate postam ca anonim ca nu sti-am cum sa ma inregistrez dupa care am avut alte preocupari si am uitat de site dar iti spun ca nu era asastraight faceAcum sunt nu mai copilasistraight faceE o vorba mai bine scrie prostia ta de cat pe cea a colagului.Nu ma refer ca nu ar sti lumea ci ca mai bine scrii ce stiu uh de cat altcineva pe care nu-l cunosti!