| gabriela007 a întrebat:

Sunt noua aici, azi mi-am facut cont si am dat si multe raspunsuri la intrebari, dar la profil arata ca am dat 0. Dureaza pana imi va arata ceva? Va rog raspundeti, dau funditawinking

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, dureaza, pentru ca esti noua si intrebarile si raspunsurile tale trebuiesc aprobate de administratie. Dupa ce se lamuresc ei ca ai intentii bune si nu raspunzi injurios sau la misto, ca scrii corect gramatical, o sa-ti apara imediat.Pana atunci ai de asteptat, ca noi toti care am fost la inceput.Si nu mai promite fundita, te rog! Pentru ca daca nu o dai tu o da administratia dupa 5 zile dupa ce te-a anuntat. O sa vezi tu! Mai bine citeste "Intrebari frecvente"de pe prima pagina sus dreapta si ai sa te lamuresti cu multe alte lucruri si reguli de aici.Succes.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, dureaza putin pana va aparea la profil cate raspunsuri ai dat.Asta ni se intampla tuturor, e normalhappy.

| gabriela007 explică:

A fost o confuzie de-a mea, scuzati. Nu mai este nevoie de raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok. Iti ofer un pont: faza cu,, dau fundita`` e vechewinking. Nu prea conteaza acea fundita, ci raspunsul in sine.