| dansez a întrebat:

Sunt o... straight face. Am curaj sa-i spun ca il plac dar nu`mi gasesc cuvintele si nu stiu nici cum sa ajung la acest subiect.:-

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Ii spui ca il iubesti mult sau daca nu poti face asta ii arati prin comportament sau ii spui prin mesaj sau prin tell.
Numai bine!

| Adelia95 a răspuns:

Pai poti sa incepi cerandui un sfat in legatura cu povestea ta ca esti indragostita de un baiat si nu sti cum sa-i spui si el iti va explica cum pica mai bine pentru un baiat cand ii spune o fata ca il place si la sfarsit ii spui ca de el era vorba in toata povestea ceva de genu "iti multumesc pentru sfat dar chestia e ca tu esti baiatu din poveste" si atunci vei vedea cum reactioneaza si ce spune! Sper ca ti-am fost de ajutor! BAFTA!

| SkittlesItsiJoacaFeste a răspuns:

De acord cu Bubulynaa!: x