| wisper a întrebat:

Sunt o persoana de tip rusinos ce sa fac ca sa devin si eu putin mai tupeist

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Gândeşte-te că nu o să ai nimic de câştigat dacă nu ai puţin tupeu şi toată lumea o să te facă propria lor marionetă. În viaţă trebuie să ai mereu primul şi ultimul cuvânt de spus! Ambiţionează-te, spune-ţi în gând : ŞTIU CĂ POT! SUNT APT SĂ FAC ASTA ŞI VOI REUŞI. Este într-un fel ca legea atracţiei, cu cât vrei mai mult şi te concentrezi asupra dorinţei, cu atâta rapiditate se va îndeplini.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Exerseaza in oglinda, multi oameni fac asta.Astept funda, trebuie mult exercitiu pentru carisma.