| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o persoana inalta si destul de slaba,am tendinta sa stau cocosat, nu stiu dece.cum pot da remediez problema? Dar ma intereseaza sa iau in greutate, sa ma fortific si eu putin.

2 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Nu situ ce sfaturi sa-ti dau in legatura cu cocosatul, insa cu 'ingrasatul' te-as sfatui sa mergi la sala ca sa depui masa musculara nu grasime happy

| Leo_Tinu_1986 a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti i-ei un ghiozdan plin de pietre si sa stai in picioare timp de 4 ore.