| 3u a întrebat:

Sunt oameni pe TPU care isi bat joc de uni utilizatori. Am citit un articol despre o fetita care nu avea o mana dar cineva sa gasit sa spuna ca nu merita si ca mai bine sar face altceva cu bani si tot acel utilizator TPU a mai trimis raspunsuri in batjocura la care face haz cu lucruri serioase si mai sunt multi.Cum de nu li se sterge contul? ca doar raspunsurile ajung prima oara la cei care au infintat acest site.

App Multumesc celor care au inventat TPU pentru ca ajuta multi oameni. Dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ANoNim_7814 a răspuns:

Pentru ei viata e ceva super cool. copii de bani gata si ei ce sa zica isi bat joc oricum
adica pentru ei viata e nimic...desi ar trebui sa se puna in locul celorlalti si sa vada cum altii isi bat joc de eihappy cum ar fi...
nesimtirea daca ar durea spitalele ar fi plinestraight face... rolling eyes
oameni care au tot ce vor si nu le pasa de nimeni... rolling eyes
o fetita fara mana si sa iti bati jocstraight facepfff
nesimtire pura dar ma rog merita si ei ceva greu in viata sa vada cum e sa suferistraight face dar din pacate nu se intampla nimicstraight face
romania... ce sa'i ceri straight face

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Acest tip de "oameni" sunt demni de dispret, dar nu doresc a calomnia pe nimeni fara a avea argumente tangibile, le posezi? Daca le posezi, te rog posteaza pe site acel link.

| Drauzy a răspuns:

Acei oameni sunt pleava societatzi, de fapt numai frustrati fara o bucata de paine in stomac dar si alte lucruri care ma abtin sa le zic... urat ca in loc sa dea o mana de ajutor unei persoane care nu se bucura in aceeasi masura ca el de viata isi bate joc is mai mult