| Maniax a întrebat:

Sunt ok pantofii acestia pentru a merge la o nunta?
http://www.leonardo.com.ro/pantofi-barbati-11176.html

5 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Nu imi plac.In plus sunt de la Leonardo.Am cumparat de 2 ori de la ei niste adidasi si mi-am luat o teapa mare.Calitate execrabila la un pret urias. Acum e decizia mea, insa nu imi plac, si nu iti recomand fiindca a 2-a zi poti sa ai " norocul " sa te trezesti cu ei rupti in 10 locuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi plac, dar avand in vedere ca nu eu o sa-i port, conteaza prea putin umila mea parere.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, sunt chiar perfecti pentru o nunta happy

| sweet22D a răspuns:

Eu cred ca sunt ok, dacă i-ai ales înseamnă că îți plac, iar gusturile nu se discută.

| AlxMihai a răspuns:

Salut mie mise par foarte ok poti incerca pantofi si din acest loc www.epantofi.ro/barbati.html, sunt foarte confortabili. In plus beneficiezi de garantie, eu unul mi-am luat Gino Rosseti si foarte buni si foarte confortabili, poti incerca. O zi buna!