| SecretNameAnne a întrebat:

Sunt prea sensibila si as vrea sa-mi schimb acest defect.Plang din orice si sunt ca un bebelus.(nu mai e mult pana mi se va zice plangacioasa)

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Exact ca fratele meu, pai incearca sa nu bagi in seama orice lucru cum fac eu nu prea imi pasa de unele lucruri de ex daca cineva ma face intr-un fel ori il fac si eu ori dau in el laughing da din gluma desigur si incearca sa gasesti un stil de muzica care sa te mai intareasca de ex Rockk!
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Mie imi plac fetele sensibile, de ce o iei ca pe un defect in loc sa o iei ca pe o calitate, asta cu plansul e ceva normal, probabil ca esti prea miloasa si prea emotiva, incearca sa-ti stapanesti mai bine emotiile si sentimentele.Bafta!

| SecretNameAnne explică (pentru Numero1):

Iti multumesc pentru sfat, dar am dat deja o funda.Iti voi raspunde la niste intrebari.:*

| Panda000 a răspuns:

Apreciez ce a zis alin567, dar nu doar muzica te schimba.Incearca sa fi mai linistita, mai nepasatoare fata de altii, sa nu ii asculti pe cei care te jignesc sau...stiu si eu...Bafta!