| anonim_4396 a întrebat:

Sunt prietena cu un baiat vorbim prin mesaje. Am observat ca tine la mine ne-am sarutat de cateva ori.Intr-o seara l-am intrebat daca are prietena. A zis ca nu are. EU i-am spus daca nu vrea o prietena si mi-a zis ca vrea sa fie singur o perioada. Ce sa fac imi place de el.

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Probabil s-a despartit de curand d o fata.probabil ca tinea la ea si despartirea l-a afectat. vrea sa fiu singur o perioada sa se inisteasca, sa isi puna in ordine gandurile inainte d a incepe o noua relatie. poate ca nici macar nu se simte in stare sa inceapa o noua relatie.
poate ca acum nu are timp. poate are d facut unele lucruri importante si o iubita ar fi o problema in plus pentru el acum.
eu zic sa nu insisti p tema asta.ar trebui sa il lasi sa se linisteasca, sa il lasi sa hotarasca singur cand vrea o noua iubita. daca o sa insisti o sa il indepartezi d tine, si nu cred ca merita. daca va vrea sa fiti impreuna te va cauta el mai mult ca sigur in mom in care se va simti pregatit.tot ce poti sa faci e sa fi langa el ca amica, ca cea mai buna prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta pana cand el te va intreba din nou.Atunci el va vrea sa fii prietena lui

| manu123 a răspuns:

Baga-l in seama dar nu fi foarte insistenta lasa-i timp sa respire

| Stefy_6923 a răspuns:

Intreaba-l daca vrea sa fie cu tine si asta ewinking daca nu, nu daca da, da