| LoveYoux3 a întrebat:

Sunt prietena foarte buna cu el. Si stiu ca el ma place si eu il plac, dar ma gandesc ca daca as fi cu el si dupa ne-am certa, relatia noastra de prietenie nu va mai fi la fel niciodata. Deci este bine sa fiu cu el sau nu? happy Funda celui mai bun raspuns big grin

4 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Pai daca te place si el, ar trebui sa incerci si daca nu va intelege-ti ca iubit si iubita, si va certati ar trebui sa i spui ca poate e sortit doar sa fiti prieteni, dar merita incercat ...nu ai nimic de pierdut daca ii explici, fa in asa fel ca atunci (sper ca nu) cand va certati sa nu fie din vina ta,( aici ma refer dupa ce ve-ti ajunce impreuna ),, pentru ca s-ar putea sa se supere si sa nu te accepte nici ca prietena

| oliviaa29 a răspuns:

Pai de ce sa va certati? Gandeste-te mai bine si daca vrei sa fii cu el, atunci vei fi. happy

| Ygreek a răspuns:

Dupa cum vad, tu vrei so dai in iubire, o mica intrebare am si eu, va cunoasteti bine? si defectele, Iubirea unu fata de alta mai inseamna si acceptarea defectelor partenerilor nu doar iubirea din povesti cu care credem ca ne hranimwinking Petreceti mai mult timp cu el, dar nu te lasa moale si sa-i cazi in plasa big grin doar tu decizi cand este momentul potrivit si sa faci pasul catre urmatoarea scara tongue

| LoveYoux3 explică (pentru Ygreek):

Mersi muult pentru raspuns...