| zozosep a întrebat:

Sunt putin cam derutata. Vorbesc cu un baiat de vreo 2 saptamani(nu sunt cu el doar vorbesc cu el) imi place de el si stie asta si lui ii place de mine, dar este asa putin cam rece(prietenii lui imi spun ca el este foarte timid si de asta este asa)dar ma deranjeaza ca de multe ori eu trebuie sa il bag in seama el nu prea ma baga pe mine.Am vorbit cu el si l-am intrebat daca vrea sa stea cu mine si mi-a zis ca ar fi bine sa ne cunoastem mai bine ca sa fie ceva mai serios (adica nu vrea sa ne despartim dupa 2 saptamani) asa mi-a zis.Acum eu nu stiu ce sa fac am incercat sa nu il bag in seama sa il evit putin.Nu stiu cum sa tratez timiditatea asta a lui. Imi puteti da un sfat?

Va rog frumos!

1 răspuns:
| Yummi a răspuns:

Off,incearca sa vb cu el. sa il cunosti mai binehappy daca nu merge, nu mergerolling on the floor