| anonim_4396 a întrebat:

Sunt satena, ochii caprui deschis si am un ten mai deschis... ce machiaj imi recomandati?
va multumesc!

5 răspunsuri:
| cotzobel a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai dar e eu iti recomand doar mascara si un dermatograf.nu iti stica fata, doar pentru a impresiona pe cinevahappy

Bula
| Bula a răspuns:

Nu folosi machiaj!

| loola a răspuns:

Eu tzias recomandha, un Creieon corector, un pic de fond de ten, d `preferinta d culoarea tenului tau. Un rimel[mascara] si atat nimic mai mult`h

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi daca spui ca ai ochii caprui poti sa folosesti un creion de ochii maro sa nu folosesti niciodata negru k iti face ochii mici sh esti sh satena

| Ooarecare a răspuns:

Incearca si tu mai multe si vezi cu ce iti sta bine.