| FaraNume1245 a întrebat:

Sunt sigur ca ma place. De ce ma refuza? Am intrebat-o daca vrea sa iasa la un suc, iar ea raspunde "Ai patit ceva?", vorbim mult, si in realitate, si pe facbook, mi-a dat chiar si numarul ei.

3 răspunsuri:
| MariuS88c a răspuns:

Femeile...
Ori doar asta e impresia ta.
Spune-i fata in fata ca o placi, daca e sa fie, va fi...

| Anonimă1666 a răspuns:

. happy Așa-s fetele, uneori ele cred că băieții le fac farse deci da.batting eyelashes
Adui și flori data viitoare rolling on the floor Zii față în față că o iubești, dacă nu te place asta e, tot vei afla cândva. big grin Fi tu, să nu încerci să o impresionezi încercând să ''fi altă persoană''..fi tu. cool \m/ Luck boy! tongue

| Valentin1538 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie acelasi lucru acum 7 luni. sad