| CannbalCorpse a întrebat:

Sunt singura careia i se face mila si nu mai poate manca daca cineva vorbeste de morti la masa?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu unu n-am probleme, eu manac in orice mijloace, ma uitam la SAW cand ii scobea aluia matsele pentru o cheie, si eu infulecam pufuleti nu aveam treabalaughing)

| CannbalCorpse explică (pentru Liviu):

Am uitat sa zic ca nu pot sa mananc carne in timp ce cineva imi zice de morti, ma gandesc ca ar fi carnea lui big grin

| mona a răspuns:

Nu esti chiar singura

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Eu nu sunt asabatting eyelashes

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Da-mi nr tau de telefon si te sun cand mananci. o sa te fac sa implori ca cineva sa vb de morti dupa ce termin eusmug

| CannbalCorpse explică (pentru Nitescu_Theodor_1995):

:S Vai si i'a zis ce mi'ai spune la telefon?

| KillerBunny1500 a răspuns:

Moarte este un fel de somn, toti ajungem in acel punct, mie mi se face mila adesea. Iti este mila deoarece de gandesti ca ar fi fost mai bine sa traiasca, dar, daca Dumnezeu a luat-o de pe acesta lume, este cu un mtiv. Gandeste-te ca este decizia Lui Dumnezeu, iar cu faza ca nu poti manca la masa este deoarece ti se starneste oarecum un sentiment de frica, dezgust, nu pot sa-l descriu exact, nu este neaparat din cauza milei.

| BiuuAfk a răspuns:

Stiu cum te simti.