| Nimeni9887 a întrebat:

Sunt singurul om care a fost lăsat de parinti, crescut de comuniști violenți, alcoolici etc? Total singur. Mereu singur. (Si ca fată am ales muncă de la 15 ani ) Iar acum ce ar strica dacă am ajuta copiii? Ca despre ei este vorba! Sa nu aibe parte de o mama și un tata care nu au chef să se lege că sunt ocupați să posteze și asa nu va avea parte acel copilaș de nici o copilărie, sărbătoare frumoasa, etc.
Deci? Sunt singura care nu cauta bani, sex, prosteala, haos? Serios?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, pe vremea comunismului nu erau prea multi alcoolici, dimpotriva, odata ce crasmele nu erau permanentd eschise si cred ca tu esti un copil diferit care a avut parinti alcoolici si violenti, ca pe vremea aia ii aduna comunistii pe toti alcoolicii si pe cei violenti, ii ducea la sediu si le dadea o mama de bataie, de nu se mai imbatau niciodata dupa aceea.

Deci ce cauti tu aici, in afara de niste ciudati, care sa te urmeze pe Instagram?
Cu asa username "diferit69", numai fata cuminte nu esti tu.

| Nimeni9887 explică (pentru Violleta2022):

Da fată dragă că ai fost tu în locul meu și da fată dragă, deparcă tu ți-ai face profilul public peste tot. Bravooo ești bună la ajutat și înțeles oameni. Eu zic sa iti vezi de viata ta dacă creierul tău nu poate înțelege ca în lumea asta exista muultee...

| 1onur a răspuns:

Nu, n-am avut părinți comuniștii, dar au prins perioada aceia grea din viață în care trebuie să muncești să ai pe masă.ce aduce. Comunismul era greu nu orice putea trăi, supraviețui pe vrea mea a fost greu din câte știu și am înțeles de la părinți mei.

| SongKangfan1 a răspuns:

Nu toată lumea caută bani, sex, prosteala, haos... Eu am babi, sex, mă prostesc și îmi place să fac haos... Nu mai am nevoie să caut?