| No name_4527 a întrebat:

Sunt suparata din cauza prietenului meu. Vreau niste statusuri potrivite.

4 răspunsuri:
| roberta_3262 a răspuns:

Hey! Uite un status pe care l-am folosit eu;
Nu rani o fata care te-a iubit,
Chear daca pentru ea nimic nu ai simtit!
Nu-i intoarce spatele, nu fii nesimtit!
Gandeste-te doar ca ea te-a iubit!

Sper ca ti-a placut.La sfarsit poti sa scrii ca inca te mai iubeste tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii nu sunt prea buni la asa ceva...trebuie sa discuti direct nu sa ii arati subtil prin diferite metode ca ceva e neinregula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand esti indragostit nu iti pasa de ceilalti.si pana la urma ajungi sa suferi. oare de ce? Suferi deoarece nu stii sa respecti si sa fi respectat, nu stii sa te porti cu mine.esti pe din`afara insa pe tine nu te intereseaza.Ai fost important pentru mine, si poate inca mai esti. dar nu iti dai seama.:Xsad

| SpOO a răspuns:

Daca imi zici si dc esti suparata as putea sa iti dau niste sfaturi da eu iti zic ca daca ti la el lasa supararea si impacate cu el pana nu-i prea tarziu
e destul de greu dupa aia sa il ai iar al tauwinking