| duBstEpP a întrebat:

Sunt un baiat de nota 9-10, nu sunt obisnuit cu nota 8.La teza la mate am aflat ca am luat nota 6. Ce sa fac? Sunt disperat! Nota 6 o iau doar prostii. 50% din clasa mea au luat 5-7, dar EU 6?

Răspuns Câştigător
| celmareinvata a răspuns:

In primul rand nimeni nu e perfect.Fiecare este bun la ceva.Nu poti sa fi omu' universal.Eu de exemplu am numai 10 la matematica si la romana am 2 de 4 si un 7.

4 răspunsuri:
| Nicoleta1621 a răspuns:

Nu te descuraja invata mai mult.si o sa iei note mai mari,ce sa-i faci asa este la scoala. Intr-o zi nota mai mare in alta nota mai mica, daca n-ai facut corect,, nu avea cum sa-ti puna nota mai mare.,

| mgtow a răspuns:

Crezi ca vine Hitman dupa tine sa te asasineze ca ai luat un 6? No way, in viata treci prin multe si nu are rost sa disperi pentru o nota de 5 RON.

| imprevizibil a răspuns:

Linisteste-te happy notele nu reflecta cunostintele tale, o sa ajungi sa privesti inapoi si o sa razi de cum reactinai la o nata mai mic, zambeste si bucuta-te ca ai luat nota de trecere, maine sau peste o luna vei lua o nota care sa echilibreze situatia happy hugs

| corny04 a răspuns:

Sa stii ca daca iei nota 6 nu inseamna neaparat ca esti prost happy daca spui ca esti un baiat de nota 9-10 si in teza ai luat 6, inseamna ca nu ai fost prea atent. Dar mai este o posibilitate sa te inseli in privinta notei. Asteapta sa aduca profesorul nota si dupa vei trage concluziile finalewinking
BAFTA!