| LimbaDeBanana a întrebat:

Sunt un boboc si decurand am intrat la liceu...happy As vrea sa stiu daca la liceu de obicei sa incepe cu bautura, tigarile si cel mai important...CU VIATA SEXUALA?laughing Sau viata sexuala de obicei o incepi la facultate?

6 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

La liceu din prima zi trebuie sa iti **** profesoarele. Daca nu le ****, te lasa corigent.

| Alice_5479 a răspuns:

Bailaughing daca vrei sa te apuci de tigari si de bautura o faci cand vrei nu neaparat la liceu si cu viat sexula e la felhappy cand te simti pregatit atunci o faci... si nu prea am auzit de fete sau baieti care ajung virgini in facultatelaughing

| SerenaCRK a răspuns:

Nu exista o perioada exacta.Nu te obliga nimeni sa bei alcool,sa intretii relatii intime,sa fumezi, sa te droghezi odata ce intri la liceu, sau la facultate.Chestiile astea se fac cand doresti. Unii oamenii nu au fumat niciodata,asta inseamna ca nu au facut liceul sau nu au absolvit o facultate? Intradevar,in filme...da,arata ca odata ce intri la liceu sau la facultate,gata,te droghezi,fumezi, faci sex, te imbeti.dar viata reala este mult mai diferita.

| znstr a răspuns:

Tu singur decizi ce,cum si cand o faci cu fiecare dintre astea: bautura,tigarile si viata sexuala. De baut,orice om bea,dar zic sa nu incepi de acum, ca o sa-ti para rau mai tarziu. Cu tigarile e la fel, de exemplu baietii de la mine din clasa *eu-s a 10a* nu fumeaza si nu beau decat asa,la bal sau la o petrecere,o bere ca sa nu zica restul ca nu beau sau alte comentarii/mistouri d-astea,da' in rest nu beau,nu fumeaza.
Viata sexuala decizi singur cand ti-o incepi,nu colegu de banca si nici profesoru. laughingDaca ai gasit tipa perfecta pentru tine,va intelegeti ok,astepti si tu sa va cunoasteti si daca vrea si ea,o sa faci si asta, daca nu, astepti pana la momentu potrivit. E ca o 'fiţă' sa incepi s-o faci dintr'a 9a doar ca sa te vada colegu dintr'a 11a care el inca e virgin iar tu vrei sa-l oftici. laughing Toate-si au rostu lor.bafta la anul'

| MyssLV a răspuns:

Sincer nu am auzit nici eu de virgini in facultateelaughing)decat poate sa fiee ultima creeatiee de pe pamantlaughing))

| PsychoDLight a răspuns:

Poti incepe cu astea sa ii dai gata pe toti http://urbanlegendbest.wordpress.com/......ictiseala/ :D