| iris1012 a întrebat:

Sunt un pic cam confuza... de anul trecut sunt certata cu o fata cu care inainte eram aproape bff... nu stiu ce sa fac... saptamana trecuta fta mi-a propus sa ne impacam... dar nu eram pregatita pe moment si am refuzat... acum regret asta si as vrea sa ma impac... dar acum ea ia chesta asta la misto si crede ca o spun si eu tot la misto... si cauza asta m-am mai certat cu o fata cu care ma intelegeam foarte bine si vb cu ea orice... si chiar si pe tema asta... acum nu mai stiu ce sa fac... ma simt foarte confuza si acum vreau sa ma impac cu ambele... si fata in fata nu am avut curaj sa vb dar am incercat pe mess dar acum daca as vorbi nu stiu ce sa spun... va rog ajutati-ma big grin vreau pareri despre ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Trimite-le la fiecare pe mess cate o pozic cu prietenie adevarata si le spui ca pana acum poate nu ti-ai dorit dar acum ti-ai dori cu adevarat prietene adevarate:x http://images.google.ro/......tp?/images

1 răspuns:
| angella1972 a răspuns:

Trimite-le pe mes o invitatie la cafea pentru o zi cand esti tu libera.cumpara si ceva dulce si vei vedea ca lucrurile se rezolva foarte usor.nu trebuie sa vorbiti acum despre motivul pentru care v-ati certat, va veni momentul mai tarziu.si nu mai fi asa orgolioasa, in ziua de azi e foarte greu sa gasesti o prietena buna.mai treci si tu cu vederea...nu stii ca cel destept cedeaza primul?