| anonim_4396 a întrebat:

Sunt urată :(( ..Am 13 ani.Și arat așa https://www.facebook.com/....../photo.php este rau la mine? :(((

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu exista oameni urati. Frumusetea ta tine de atitudine, trebuie sa fii increzatoare in tine. E vina societatii ca impune anumite standarde de frumusete. Eu prefer sa vad frumusete prin trasaturi deosebite. Incearca sa te observi atent si sa-ti dai seama ce-ti place la tine, valorifica acele parti prin diferite trucuri si incearca sa-ti maschezi defectele care chiar te deranjeaza.

| darrio2007 a răspuns:

Esti draguta rau.O pagina alba.

| RAY a răspuns:

Sorry, this content isn't available right now

| Fatamuntilor a răspuns:

Poza nu este disponibila!
Crezi tu ca esti urata?
Schimba putin stilul tau, schimba pieptanatura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așa, și? Crezi că ești singura pocită de pe planetă?
Obișnuiește-te!