| anonim_4396 a întrebat:

Sunte. ti bucurosi ca a inceput scoala? a. ti avut teme?batting eyelashes confused happy

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Nu prea sunt bucuroasa.insa asta-i viata.trece! pana acum nu am avut teme pe o zi pe alta deloc!
O zi buna

| Yukidaruma a răspuns:

Eh aa siaja, sunt bucuroasa ca-mi vad colegii, si ca voi avea ce face, sa nu mai vorbim de caterninca de la ore laughing, deci asa si asa, iar teme, hmm am avut de facut rezumatul la 3 carti, de citit le-am citit dar mai nasol e ca sunt varza la exprikatul in scris, deci nota nu cred ca va vi chiar excelenta laughing