| ineter007 a întrebat:

Suntem colegi, in prezent in clasa 9-a, sunt indragostit de ea din clasa 5-a, acum avem relatii bune de prietenie dar cind ii spun ca o iubesc, si asta-i adevarat, e o ia ca o gluma, spune ca exagerez,,, ce sa fac ca sa o conving ca o iubesc cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| swedishman a răspuns:

Asa am patit si eu in a 10 - a si acum e cu un fraier nai ce sa-i faci.Mie imi aplica stoul cu fratia aiureali din astea. explica-i tot fiind serios si daca ea rade incearca so eviti un timp pana te crede si asa afli si adv ce simte ea pentru tine;

1 răspuns:
| VladSilviu a răspuns:

Iao deoparte, mergeti la o plimbare, intr-un parc, la un suc si ii spui daca vezi ca incepe sa rada si chestii d'astea... nu mai vb cu ea 1 luna dupa care o sa vina ea la tinewinking