| Nero a întrebat:

Suntem pe lumea cealalta sau alt retardat a prezis sfarsitul lumii gresit?laughing

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Habar n-am. Dar mi-am făcut valiza și acum o despachetez.
*scoate MP3-ul și laptop-ul din valiză*
*îi scoate pe mhn24 și Jelli (cam plați, ce e drept, lasă că își revin ei)*

E mișto pe aici. Jocuri de lumini excelente. Foc. laughing

Ee. asta e. Mă duc să îmi iau MP3-ul și să ascult muzică cu Mr. Satana, Jelli și Mhn24 laughing

Baftă

4 răspunsuri:
| Papusha_2398 a răspuns:

rolling on the floor. nu poate sa vina sf lumii pentru ca eu am o sticla de lapte in frigider care scrie ca expira luna viitoare o-o"

| Daniela1Laur a răspuns:

Un america a prezis ca va veni sf lumii! Dar in Romania va veni peste 250 de anii deoarece noi suntem mai inapoiati ca ei!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai 7h30 love struck! Ești un scumpic, deci nu era vis, chiar m-ai luat cu tine love struck! Te iubeeeeesc așa de mult pentru asta încât ți-aș face cadou un AK47 (nu se știe când găsim pe acolo un/o biberonist/ă intrat/ă prin spate).
Și da e mișto pe aici. Umpic cald, nu tocmai pe gustul meu dar îmi ajută la răceală. Încă stau la coadă, văd că băieții au luat-o înainte.
Măcar aici sper să fiu ferită de clannade, biberoniste, pitzipoance, cocalari, agramati, houseri, călduroși/ase, Dragoste și Sex-uri, tot ce urăsc eu pe TPU-u ăsta etc.
Sau am prea multe pretenții?
Salutări din hell, te-am pupat!