| Dyanes a întrebat:

Sunteti de parere ca barbatii se intorc dupa ce parasesc?
De ce se intorc?

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Ce rost are sa astepti pe cineva care a hotarat sa plece, sa se desparta de tine?

Daca era fericit langa tine, nu pleca! Daca ii pasa de tine, nu pleca! Daca tinea la relatia voastra, nu pleca!
De ce ai crede ca a doua oara totul va fi bine intre voi doi? Stii vorba aia cu ciorba reincalzita?

2 răspunsuri:
| AndCat26 a răspuns:

Nu toti se intorc. Unii se intorc, pentru ca isi dau seama ce au pierdut, si vor sa revina poate primesc o noua sansa.Iar altii nu se intorc, deoarece inca nu au realizat ce au pierdut, sau poate chiar n-au pierdut nimic, si tocmai de aia nu se mai intorc.

| William a răspuns:

Depinde cum e fiecare, unora le pare rau ca au gresit sau li se face foame iar altii considera ca nu s-au despartit ca sa se impece si cauta alta iubita.